2018-2019 Payız/Qış modası çox  iddialı gelir.  Evvelki sezonlardan beri hakimiyetini davam etdirenlerden ilk defe trend olanlara qeder Payız/Qış modasına damğa vuracaq 5 trendi ayrıntıları ile inceledik. Sizin üçün topladıq.

Qat – qat geyinmek

Soyuq günlerde qat – qat geyinmeyi bir senete dönüştürmeye hazır olun! Gelecek Payız/Qış sezonunda bu trend, her şeyin bir adım önünde olacaq. Geyimlerinizin  üstüne ya da altına geyineceğiniz bu qatlar, serin havalarda sizi soyuqdan qorumaqla birlikde cool görünmenize imkan yaradacaq.

Balenciaganın  Maison Margielanın Chanelin Pradanın moda heftelarinde birçox tasarımcı bu qatların öhtesinden  ustalıkla geldi.

Vaxtsız açmış Çiçekler 

Artıq bir neçe sezondur gördüyümüz çiçekler bu sezondada hakimiyyetini sürdürecek. Qış mövsümüne uyğun olunmadığı düşünülen bu çiçekler soyuq havalarda bize baharı  getirecek.  Baştan ayağa qeder bu modelden bürünebileceğiniz kimi hemde tek parça olaraqda istifade edebileceksiniz. Odurki sizde bu trende ayaq uydurun .

Leopar Hakimiyyeti

Her il olduğu kimi bu ilde Leopar Modeli yene trend olacaq. New Yorkdan Milanoya qeder podyumda özünü gösteren bu desen  Paris moda heftesindede qadınların üzerinde yaratdığı cazibe keçmişte olduğu kimi gelecekde de  etkisini göstereceğini sübut etdi. Türkler demişken ” Leopara – tepeden tırnağa kendinizi emanet edebilirsiniz”

İşıltı  Zamanı

Işıl ışıl pullar ve payetler yeni sezonun göz bebeyi olacaq! 1980’lerin tulumlarından Viktoria Dönemi’nin gece geyimlerine qeder  olduqca geniş bir yelpazede istifade olunan  ışıltılı siluetler, Payız/Qış modasında podyumları parıldatacak.

80’lere Geri Dönüş

80’ler biraz fikiri karışık, biraz canlı; amma moda dünyasının en çox sevdiği ve tekrar tekrar geri çağırdığı bir dönem. 

Payız/Qış trendi…Artık diqqetler senin üzerinde . . . Göster terzini

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir